Děti ze tříd Berušky a Motýlci se zúčastnily Sportovního dne na ZŠ Komenského. Po příchodu se všech ujali žáci školy, utvořili malé skupinky a společně se vydali plnit sportovní i vědomostní úkoly v prostoru školy. O děti bylo výborně postaráno a moc si to užily.
Děkujeme učitelům ze ZŠ Komenského a jejich žákům za pozvání, organizaci a už se těšíme na příští rok.